Category: stoly

11
sep

masívny jedálenský stôl SBS

POPIS

Masívny stôl je vyrobený z dubového dreva. Je to plnomasív. Nohy ako aj rám stola majú šírku 12 cm. Tieto rozmery je samozrejme možné upraviť. Ponúkame aj možnosť kombinácie dreveného rámu so sklenou tabuľou. Stôl je navrhnutý do priestrannejšieho interiéru nakoľko je svojou robustnou konštrukciou dominantným prvkom.

Výroba- dubové drevo je priam predurčený materiál na výrobu nábytku. Tradičné stolárske postupy a moderná technológia nám umožňujú precízne spracovanie každého detailu.

Povrchová úprava je proces ktorý si vyžaduje skúsenosti, trpezlivosť a najmä precíznosť- zmysel pre detail. Kvalitné voskové oleje na prírodnej báze zvýrazňujú prirodzenú kresbu dreva.

11
sep

jedálenský stôl C3

POPIS

Jedálenský stôl C3 – náš obľúbený a spoľahlivý kúsok z dielne LIKE. Tento stôl je reprezentatívny, pohodlný a stabilný. Masívne nohy 12×4 cm a vrchná spojovacia časť vytvára elegantný dojem celistvosti. C3 je dubový plnomasív, ktorý ocení každý prísediaci. Stôl je v základnom vyhotovení určený pre 6 osôb. Samozrejmosťou je úprava rozmerov na požiadanie.