STOLÁRSKE PRÁCE

Nábytok na mieru

SME TU PRE VÁS

Podla individuálnych požiadaviek a možností navrhneme riešenie šité na mieru. V našej dielni s rozlohou viac ako 1200 m, disponujeme technológiou na komplexnú výrobu nábytku z masívu a drevotriesky. V poslednej dobe stúpa záujem o kombináciu materiálov, prípadne o výrobu cenovo najvýhodnejšieho, ale trváceho nábytku. Na požiadanie Vám vypracujeme cenovú ponuku projektu.

Služby dizajnéra: konzultácia, návrh riešenia, 3D vizualizácie, dohľad nad výrobou. Táto služba je spoplatnená (cca 30-150 eur).

 

nábytok na mieru sikma stena dvierka otvaranie

Kuchyňe na mieru

Vstavané skrine na mieru 

Designové interiérové dvere

Skrine

Atypický nábytok 

Šatníky

Jedálenské stoly a stoličky

Obývačkový nábytok

Komody

Spálňový nábytok

Pergoly

Prístrešky

Schodiská

*Používame výhradne kvalitné kovania renomovaných výrobcov.

Radi sa s Vami nezáväzne stretneme V Trenčíne, na Zlatovskej ulici 3072 a predstavíme naše možnosti, materiály s ktorými pracujeme a prejdeme si spolu Vaše požiadavky..

MATERIÁLY

DREVO VS. DREVOTRIESKA

Na výrobu používame kvalitné prírodne a syntetické materiály, prípadne ich kombináciu. Zásadný rozdiel je v spracovaní od čoho sa odvíja jeho cena. Pre porovnanie: drevotrieskový nábytok má na svojom povrchu fóliu- buď farebnú alebo so štruktúrou tzv. dekorom. Tieto dosky majú veľké formáty, ktoré sa skracujú  na požadovaný rozmer a nalepia sa na ne hrany, povrchová úprava nie je potrebná. Dielce s nalepenými hranami sú pripravené na kompletovanie. Táto možnosť je cenovo najvýhodnejšia.

dubove drevo vyroba nabytku dtd drevotrieskovy nabytok vyroba trencin

Spracovanie masívu je časovo podstatne náročnejšie. Všetko začína výberom materiálu, pílou, sušením, lepením a prípravou na konkrétne dielce… po celom procese opracovania, je potrebné drevo ošetriť povrchovou úpravou. Súčasným trendom sú oleje na prírodnej báze, alebo lakovanie. Až po povrchovej úprave sa kompletujú a lepia jednotlivé dielce. Drevo je a vždy bude nadčasový, živý materiál. Drevotrieska sa nepovažuje za masív, aj keď sa z neho vyrába.

DREVO SPOLU S DREVOTRIESKOU

nabytok_interierovy_design

Pre čo najlepší efekt s dôrazom na cenu, robíme aj rozličné materiálové kombinácie. Vieme sa prispôsobiť. Pre rýchlosť vysvetlenia: Nábytok rozložíme na vonkajšiu a vnútornú časť. Vonkajšia je pohľadová a vnútorná konštrukčná. Konštrukčnú časť tvorí úložný priestor, výbava skrine, doplnky + kovania. Nakoľko kovanie je veľmi exponovanou časťou, používame výhradne kvalitné renomované značky s nadštandardnou životnosťou. Pozrite si  v galérii nižšie možnosti kombinácie materiálov

vyroba nabytku na mieru trencin materialove moznosti like design

 

VÝROBA NÁBYTKU V TRENČÍNE.

 vyroba nabytku trencin likedesign masiv dub priprava na susenie drevo masiv dub vyroba nabytku

susenie dreva nabytok likedesign

handmade furniture

VYROBA SKAROVKY LIKEDESIGN NABYTOK

vyroba nabytku trencin

vyROBA ATYPICKEHO NABYTKU NA MIERU LIKEDESIGN

stolicka x vyroba nabytku trencin likedesign

vyroba nabytku gentleman likedesign

vyroba nabytku masivne interierove dubove dvere likedesign

pasova pila likedesign vyrobanabytku

povrchova uprava olej likedesign

povrchova uprava lak striekanie likedesign

povrchova uprava morenie likedesign lamino dekor drevotrieska egger abs hrany lamino drevodekor vyroba nabytku likedesign stolarska-vyroba-trencin-like-design-nabytok-na-mieru

 montaz nabytku na mieru kombinacia materialov satnikova_skrina_nabytok_na_mieru_LIKE_DESIGN_Trencin-1

Radi sa s Vami nezáväzne stretneme, v Trenčíne  na Zlatovskej ulici 3072 v budove STAVIVO.

Neváhajte a kontaktujte nás 🙂

LOGO_LIKE_DESIGN